Září 2010

Zítra..

30. září 2010 v 19:53 | Rozárka |  Aktuálně
Zítra končí moje 1. tipovačka o Lukášokovi, chtěla jsem ještě jednoho soutěžícího.. Ale.. No dobře, zde je odkaz a ještě jeden.. Děkuji .. baví mě dělat diplomky ale pro koho, když tu nikdo není? :( Moje 1. Tipovačka

Šporny z 16. století

30. září 2010 v 19:14 | Rozárka |  Aktuálně
Šporny ze 16. století? Blbost, honí se vám hlavou že? Ne, máme se školou projekt zv. Zítkov, a dneska při vývratech jsme tam s Eli a ještě jednou kámí Májou našla šporny:) Úplně nový, tedy starý ale celý:) Teprve druhý na tomhle hradě a třetí v muzeu:) Máme pochvalu a dobrý pocit že nám to vyšlo:)
..

.. Pomoz koníkům..

29. září 2010 v 20:04 | Rozárka |  Aktuálně

Koníci

m


Tipni koně na obrázku..

28. září 2010 v 19:30 | Rozárka |  Soutěže, tipovačky atd.
Už určitě víš že jezdím na koníkovi/poníkovi jménem Lukášek. Máš tu plno článků, tam je popsaný lépe. Ještě radu: Kolem 120cm- víc v článkách a hlavně v tipu! Je mu šest tak jen šest obrázků:) Kdo typne dobře, vyhraje diplomek s koníkem:) A jen to stáhlé z netu, ne doopravdy ale nejpodobnější..
1.)
..?
2.)
..?
3.)
..?
4.) Počítán koník na první animaci (jsou tam dva) v pravo
..?
5.)
..?

28.9. Trenink na Túrovech

28. září 2010 v 19:19 | Rozárka |  Túrov ♥
U Nikče už víte.. jestli ne viz. Aktuálně. Zkráceně: Přijeli turisti, povodili.. turisti = debiklové 1 kategorie. Potom jsme šly jezdit. Já Luky bez sedla, potom bez třmenů (samo se sedlem:)), Eva na Dastym a Eli na Lence. Bylo to super.. už se těším na PÁ:)
Dneska dávám 3
Smajlík

Sranda .. obrázek .. anketa..

28. září 2010 v 19:13 | Rozárka |  Blog a Ankety
Tak co?
Anketa.. buď pravdivá (ý) :)

Talentmánie

28. září 2010 v 19:08 | Rozárka
Nespravedlivost / vyhazov peněz. Můj názor? Ano! Např. Na Talentu byl kluk a holka. Zpívali jednu písničku, kluk se tam místo toho tlemil a diváci dali červenou (nepostup), ženská daal zelenou (postup!!) a chlapy nakonec taky zelenou.. Za co? Že se tam tlemil? Plno skvělých skupin vyhodí a tyhle blbce vezmou. Potom.. kolik peněz to musí stát.  A uvádí to Mareš, jeho trapný poznámky.. boožé! A ty obálky.. no trapas. Nesnášim tyhle trapárny. Nova jde ke dnu a dělá tyhle votáčky.. Jednim slovem: Trapas- nesleduj. Můj názor, ale blog je pro to aby jsi napsat i ten svůj. Komentáře jsou pod článkem a hlavně... PROČ
Tak co?

Mám se asi radovat.. ale jsem smutná..

28. září 2010 v 19:00 | Rozárka |  Aktuálně
Dneska jsme přijeli na koně, viz. Koňský deník, přijela i Evča, otevřela Nikolinu skřínku .. a byla prázdná.. "To si asi jela vyprat.", uklidňovala se Eva. Nikola měla u Eva nějakou budnu, už byla pryč. Ano, Nikolu jsme s Eli neměly rády ale tohle.. Tohle je moc ne? Vždyť měla největší šanci ab se jí Dáša zastala.. A teď odešla, vůbec nevím proč.. doufám že to není kvůli nám. Ano- máme další místo ale je mi to líto..
+ -


Proč..

28. září 2010 v 18:54 | Rozárka |  Blog a Ankety
Měla jsem tu  Anketa ve které jsem se ptala na blog.. když jsem se včera dívala je tam 2x Ne a 3x Ano. Potěšila mě aktivita, ale ještě více by potěšilo "PROČ" jak ho můžu zlepšit. když nevím jak? Ne až tak jak, spíše jak vy by jste chtěli a chodili sem. Když se vám tu nelíbí, nevrátí te se. Ale to nechci.. chci to tu mít podle vás (blog) posle mě články. A vaše kamontáře.. A hlavně vaše PROČ: Jak těžká otázka že?? takže prosím psát PROČ snad všude..
!

?

??? Proč ???


Líbí se ti můj blog? (Anketa)

27. září 2010 v 14:54 | Rozárka |  Blog a Ankety
Hlásni:)
Děkuji všem!

Líbí se ti rámeček u komentářů? (Anketa)

27. září 2010 v 14:48 | Rozárka |  Blog a Ankety
Hlásni:)
Děkuji všem!

Kamaše- nákup

27. září 2010 v 13:47 | Rozárka |  Koňské nákupy
Ahoj, už při Koňská moda jsme si kamaše představili. Teď zde bude 10 kamaší a vy v anketě hlasujte, které svému koníkovi koupíte..
1.
2.
Kamaše pro koníka
3.
Kamaše pro koníka
4.
Kamaše pro koníka
5.
Kamaše pro koníka
6.
Kamaše pro koníka
7.
Kamaše pro koníka
8.
Kamaše pro koníka

9.
Kamaše pro koníka
10.
Kamaše pro koníka
Vyplň anketu, a napiš komentář proč:)

Kamaše- představení

27. září 2010 v 13:22 | Rozárka
Kamaše jsou pro koně, nikoliv pro jezdce. Upevňují se koni na přední i zadní nohy. Různé barvy i tvary. Zde obrázek:

PO 27.9.

27. září 2010 v 13:18 | Rozárka |  Túrov ♥
Tak se zase vracím! Zase vám můžu říct jak jsem se dneska měla. Díky- nikdo jiný to neví. Ty jsi taková vrba že? :) Tak počkačuji:) O půl 9 jsem byla u Eli a v 9 jsme vyjížděli. O půl 10 jsme tam byli. Zuzka s nějakým klukem měli všechno nachystané. Já měla Lukáše, Eli Dasytouna, Zůza Voltyho a ten kluk Leninu.  Mělo to být super ale.. nemohla jsem najít pérka ani chapsy. Dám sem rubriku Koňská moda a představím to i s obrázkami:). Jeli jsme tu zajímavou Koldínskou , taky sem dám rubriku Vyjížďky a popíšuje:). Cválali jsme, klusali ale mě se třmeny dřeli do nohou.. Takže jsem si to ani trochu neužila ale to nebylo ničí chyba. Luky byl hodný, milí.. Ale pršelo, byla mi zima, nohy se mě dřeli. Nikdo za to nemůžu ale ..
Za tento den dávám: 4

Vrbičko moje xD

Představení holek a koní..

26. září 2010 v 19:11 | Rozárka |  Aktuálně
Zuzana: Chodí tam 4 roky, jezdí na Lence, Elisabet a Voltrovi. Je jí 16 a je v poho.
Nikola: Někdy v poho, někdy náfuka, jezdí na Elisabet, Lence a Voltrovi, její 12
Veronika: Má tam svého koně Trna. Je v poho, její 15(?), poradí..
Eva: Jezdí 2 roky její 13. Normálně jezdí na Lukášovi, někdy na Elisabet, taková barbínka, ale v poho
Aneta: Kámoška ze školy, 13, v poho jezdí na Lence někdy na Lukynovi
Bára: Je v poho, její 10 jezdí na Rubelovi málo kdy na Dastym
Eli: Moje nej kámí, její 12 jako mě. Jezdí na Dastym někdy na Eisabet, málo kdy na Lence
Já: Je mě 12, jezdím na Lukášovi, někdy Voltrovi a ještě Dasty
Dáša: Trenérka a majitelka stáje. Jezdí na Voltrovi
Míša: Málo kdy přijede když už tak jezdí na Dastym
Hana: Dospělá holka v poho, pronajímá si Elu
Radka: Majitelka Dastyho
Adéla: Dcera Radky, někdy jezdí na Dastym

Koně:
Trn: Vlastní ho Veronika, když chce tak i Hana, Zuzka- ČT 9 let skokan:)
Kája: Jeho přezdívka, majitel tzv. Lady, 18letý, má artrozu a nejezdí se na něm.
Dasty:Vlastní ho Radka, 12letý SP.
Luky: VPB 4letý.
Rubel: 1 kůŇ, kterého Dáša vlastnila. Její miláček A1/1 20letý
Voltr: Dášin "jezdecký kůň". ČT 6 let
Lenka: Hafling 12 let
Elisabet: ČT pronajímá si jí Hana

SO 25.9.

26. září 2010 v 18:59 | Rozárka |  Túrov ♥
Tak jsem byla s Elis v So v Túrovech:(Hele klidně to nečti, stejně tomu nebudeš rozumnět.) Přijeli tam ještě  tři holky  + my dvě + Dáša = 6. No a máme 7  koní, pohodička. Rubík nešel. Hele ty koně i holky vám představím, takhle to nejde.. Já jsem šla na Dastyho, Eli na Elu xD , Eva měla Lenku, Nikola Lukáše po dlouhé době a Dáša obrovská změna.. VOLTR.. Ale bylo to super divná Koldínská. Cvalovka dokonce i závody.. no du je vám představit..
Za tento den dávám: 2 (měla jsem poncla se nediv ne?)

Pátek 24.9.

26. září 2010 v 18:52 | Rozárka |  Túrov ♥

Tak jsme byli v PÁ v Túrovech. Vezl nás Anetin taťka, jela ještě Bára, já a Eli. Čekalo nás hnusný překvapení: Ještě přijela Nikola, Verča, Eva, Kačka, Martina, Míša!! Je tam 7 koní a spočítej si kolik nás tam bylo  ( 10) . Tak šla Martina s Kačkou  a Míšou na jízdárnu  ( Martina= Rubel, Míša = Dasty, Kačka= Lukášek xD) Vím že nechápete o co jde, ale pro mě je to důležité to vypisovat.  Potom tam přišla ještě Hana (aúúúú) tak jsem šla já na Voltra (húúúúrááá!!), Aneta na Lukáše (spadla), Elča Dasty( zavinila pád Anety), Hana Ela( jako vždy) Nikola s Evou na Lence ( změna že?!), Bára na Rubela (ach změna je vidět). Bylo to super!! To musím říct obyčejná Sudslavička.. Ale sen, na Voltrovi

Srdíčka..

Naděje.. ta moje už odumřela..

26. září 2010 v 18:35 | Rozárka
Můj příběh:
Chodila jsem do jezdecké stáje. Nezvěřejňuji nic víc. Měla jsem tam moc ráda jednoho koníka, byly tam určité problémy,a já tam byla s tím koněm přezdívaným Borůvka. Byla to VC (VK) - 148cm. Chtěla jsem odejít ale ona by tam zůstala.. Prostě jsem to vydržela kvůli ní. Dva roky jsem se nechala ponižovat ale potom byla u ní. To bylo pro mě všechno.. Ale byl tam jeden debil zde Punčocháč, možná to tady někde je ale teď je to Punčocháč. Staral se o Borůvku, a byla jeho. Jediný na ní mohl jezdit, pro mě byla pocta jí vyvést ven, na dvůr. A Punčocháč si udělal srandu:
"Víš že Borůvku prodají?", oslovil mně. "Ne!" Ten den jsem brečela v její hřívě. Milovala jsem, když jsem jí hladila po lysině, lezla jí pod břichem, dávala mi sama kopyta, probírala mi kapsy... Řehtala mi naschledanou. Já věřila, ale Borůvka zůstala. Byla jsem tak šťastná.. dokonce jsem na ní i jednou jela! Byla to nejlepší jízda v mém životě... Jenže jí vážně prodali.. a já odešla. A Naděje, ta velká Naděje klesla... když teď hladím koně.. koho si asi představuju? Jí! Pod břichem jsem nikdy nikomu nelezla- jen jí! Protože nikomu tak moc nevěřím.. Když letím nad skokem, koho si představuju pod sebou? Jí..
Naděje umřela..

Obecně:
Co je to Naděje? Jen myšlenka, která plno lidí drží při životě? Že mají Naději.. Tu slečnu s velkým N, která jim pomůže s Štěstím? Ale Naděje je jen abstraktní myšlenka, kterou máme každý v nás v těle. I ten největší nelida se určitě za svůj život řekl: "Snad mám Naději ne?" Lidé často svoje zvířata pojmenují Naděje či Štěstí. Proč? Protože se jim líbí abstrakce, s kterou si spojují klid v duši. Vy také? Vítejte mezi tajemstvím, které není rozluštěno. Proč lidé věří Naději a ne třeba Smůle? Ano, uvádím její opak :) Přemýšlej o tom, a klidně napiš názor..

Naděje a já uvedená na blogu

25. září 2010 v 16:27 | Rozárka

Téma týdne "Naděje"


blueberry-valmartNaděje
nettilie>> Naděje <<
viviemaNaděje
saqyJeště je naděje
el-originalMají naději? Ano, když s tím budeme něco dělat...


Musela jsem se pochlubit:) Milion srdíček:) Jsem uvedená na strnce blogu xD ..