Říjen 2010

26.-31.10.2010- Podzimky na konci světa ♥ - ♥♥♥

31. října 2010 v 20:30 | KriTy |  Cetkovice ♥ koníčci
Úžasných pět dní!! Alí to měla krásně naplánovaný, jen doufám že se René s Tristym a jeho maminou uzdraví.. Jani s Veru měli úžasný hry, načasování a nej byla hra o čokošku =).. už se těším na listopadky, a doufám že tam holka Á, budete moc! No prostě...

♥♥♥


26.-31.10.2010- Podzimky na konci světa ♥ Neděle

31. října 2010 v 20:27 | KriTy |  Cetkovice ♥ koníčci
A je tu poslední den... Nééééééé!! To kouzlo neučíní, jak to? Čas jde dál, a já se žiju, starosti už letí  škola se blíží né!! Měli jsme jet parkúr, ale nakonec jsme měli na výběr. Měli se jet závody na parkúru ale půlka děcek jela na vyjížďku, já jsem měla koupený gumičky, a sponky na Tarušku, že jí s Aničkou zapletu francouzák.. vyšlo to ♥ jela jsem na parkúr, kde nám to jen zkazil kontra na kruhu a 2x vyhnutí v ostrém obratu.. ale Tarú ♥

26.-31.10.2010- Podzimky na konci světa ♥ Sobota

31. října 2010 v 20:22 | KriTy |  Cetkovice ♥ koníčci
Dneska se jeli závody v drezúrce, každej si hodil kostkou jestli pojede Z1 nebo Z2 hrozně jsem chtěla Ginu a Z1- Ááá- měla jsem to =).. Štěstí- děkuji!!
Eli jela na Gině i Z1 jela jsem první, pěkně jsme jí načančaly, zapletli ohon i hřívu, dali do vlasů zelený gumičky a Arance ukradli dečku =) Celá laděná do zelena ♥
Přijela jsem na drezúrák a porota (Alí, Janí, Verů) mě hned vynadaly že mám krátký třmeny, jenže já na delších neumíím!! Najela jsem do drezúráku poprvé- "Jdi ven- musíš najet rovně!!", po druhé: "Kůň je rozcajenec! Znova.." Po třetí: "To ušlo.." Totálně vynervovaná, vyklusala jsem až po 4 krokách, FM udělala správně, ze středu též, jen jsem špatně Ginu ohýbala na ruce, vlnovka prý byli dost dobrá, cval též, kruhy ušly (jo a jela jsem bez třmenů!!), a i malý kruh byl dostatečně velkej, jen jsem zdravila když kůň šel a s rukou, ve který jsem měla bičík.
Elča koukala do země, měla špatně ruce a cválala kontra, prý jsem byla lepší..

Odpoledne jsme měli jet na cvalovku, ryskla jsem to na Taře bez sedla, nevyvedlo se a kvůli mě a Lady (Kaštan) jsme jen klusali.. a blo to příííšernýýý !! =)

26.-31.10.2010- Podzimky na konci světa ♥ Pátek

31. října 2010 v 20:13 | KriTy |  Cetkovice ♥ koníčci
Na tenhle den jsem si mrtáálně  těšila- šlo se skákat!! Taky že jsem si vzala Taru, a pořádně si to užila =), myslím že nám to i šlo až na to že jsem jí nedostatečně pobízela na kmeny (tři), a dvakrát nám nevyšel ostrej obrat. Ale jinak?? ♥♥♥ No koment..
Eli měla Aranku, Pája Ginu, Áďa a Áňa stálovky, Hanka s Filifem se střídali na Fondovi, Kaštan na Lady..

Odpoledne jsme jeli na krokovku (bez sedel) já měla Tarú, Eli Aranku (?), Pája Ginu a obě Á =) stálovky, samo s Janí (Kofí)

26.-31.10.2010- Podzimky na konci světa ♥ Čtvrtek

31. října 2010 v 20:09 | KriTy |  Cetkovice ♥ koníčci
Nééé to letí!! Nechci konec- nechc!I- je zatím Čt ale to neva- konec se blíží (škola, učení, starosti atd.) Néééé!! Chci bejt tady.. Měli jsme jet Z2 a já si dobrovolně vzala Taru!! (na drezúrku..úú), Eli Aranku, Áďa, Áňa a Pája stálovky, Kaštan měl Lady.
No já.. totální propadák, nedokončila jsem ale ani Eli takže.. ale já ... už nikdy!! Ne Taru na drezúrku- já? Ne, ne já ne :(.. škoda, mám jí moc ráda..
Odpoledne jsme jeli na vyjížďku.. cvalovku se sedlama.  Vzala jsem si Ginu, Taru měla Hanka, Pája, Áďa a Áňa stálovky, Eli Herbínu. Jeli jsme s Janí (Kofola). Bylo to supééér!! Hlavně ten cval =)

26.-31.10.2010- Podzimky na konci světa ♥ Středa

31. října 2010 v 19:58 | KriTy |  Cetkovice ♥ koníčci
No tak jsme ráno vstali a že pojedem na farmu =) tak jsme teda jeli mno. Večer jsme si rozdělili koně. Já dostala Virginii, byla jsem přííšerně smutná že nemám Tarunku, a měla jsem strach že mě Gina zabije =(, Eli dostala Renka, Áňa Biga, Áďa Moní a Pája Fondíka víc nevíím.. Tak jsme na tu farmu CH přijeli, a já přežila =).  Vynechám blbosti jako třeba kydání, hřebelcování atd. a přjdu k ježdění. Jeli jsme na parkúr na Z1 (drezúrku) trénovala nás Kika od Inky, a prej jsem tu Z1 zajela dobře, Renek vysíral tak si Eli vzala Ginu a taky si jí zajela, ale prej hůř.. 
To bychom měli dopoledne..
Odpoledne jsme jeli na vyjížďku bez sedel (klusovka) a já jsem si dobrovolně vzala Ginu. Eli dostala Taru, to byla perda.. Pája, Áďa a Áňa stálovky =). Jeli jsme s Janičkou (já, Áďa, Áňa a Pája), ostatní jeli s Veru na krokovku. Koníci trochu vysírali a tak se z klusovky stala cvalovka =). A Jani jela na parelce jak indián (s Kofolkou- jak jinak??)

26.-31.10.2010- Podzimky na konci světa ♥ Úterý

31. října 2010 v 19:49 | KriTy |  Cetkovice ♥ koníčci
Přijely jsme tam až v pět, takže ježdění nepřipadalo v úvahu.. bohužel. Na táboře jsem byla já, Eli, Michal (Kaštan), jeho brácha Filip, ségry Pája s Hančou, Áňa s Áďou, Niky, Kíťa a Danča + Veru a Jani. Spaly jsme zas v obejváku, kluci v "klučičím" a holka ve velkym. Znala jsem tam všechny kromě Áďule, Niky a Kíťi. Všecky byly fajn, takže jsme hned byly kámí =)

26.-31.10.2010- Podzimky na konci světa ♥ Na úvod..

31. října 2010 v 19:33 | KriTy |  Cetkovice ♥ koníčci
Tak jsem jela konéééčně do Cetkovic!! Ze školy jsme vypadly s Eli kolem 14:00 nebo tak něco a o dvě hoďky už frčely na konec světa- tam, kde koně žijí na opuštěných pastvinách, tam, kde tma padá za hory, kde hříbata řehtají na mámy a tam, kde vyspělost světa se zastavila. Vítej-te v Cetkovicích! Na místě, kde žít se ještě dá..

25.10. Trenink na Túrovech

25. října 2010 v 20:37 | KriTy |  Túrov ♥
Tak vynechám práci, a nějaký ty blbinky a přejdu k treninku. Já, Bára, Káťa a Verča jsme šly na jízdárnu. Měla jsem Lenku, Káťa Rubela, Bára Dastyho, Verča Trna. Bez Dáši, Lenina votrávená, pomalá a liná :(
No..
Hodnocení:4 Chyběla mě tam Dáša (pořádný trenink)

24.10.2010 Trenink na Túrovech

24. října 2010 v 18:47 | KriTy |  Túrov ♥
Tak jsme dneska byli na Túrovech ( já, Elča, Eva, Verča, Zuzka a Roman.. jo a ještě Lenička). A já jsem měla.. Elisabet!!! Hurá! Elča Dastyho ( šťastná),  Eva Lukyho ( pološťastná), Verča Trna, Zuzka Voltra, Roman Lenku, Lenička Rubela.. Jeli jsme tu divnou Koldínskou ( otočnou..)
Hodnocení: 1- ( bylo to hrozně krátký!!)

23.10. Trenink na Túrovech

23. října 2010 v 21:32 | KriTy |  Túrov ♥
Tak to by mohlo být i aktuálně ale.. dneska jsme jeli na Skromnici, tu prodlouženou :( jenže já jsem měla Dastyho. No celkem dobrý, jenže jsme skákali přes kmeny a já měla starch..  a spadla jsem. Je to tajný, doma to nikdo neví :)- Elča měla Eli, Eva Luky, Dáša Voltra, Verča Trna, Zuzka Lenku, Lenička Rubíka.. Prej má zejtra Eli!! Huráá!!
Hodnocení: 3-4

22.10. Trenink na Túrovech

23. října 2010 v 21:30 | KriT |  Túrov ♥

Tak jsme byli po dlouhé době u koní. Připomněla jsem si že v ÚT odjíždíme do Cetkovic- hurááá!! Jenže mi Dáša nabídla že bych mohla jet v So (jak jsme pryč) na Rubíkovi závody! Zákon schválnosti.. mno. Přijela jsem já, Eli, Zuzka, , Verča, Hanka, Anet, Bára a Káťa. Káťa měla Dastyho, Bára Rubela,  Anet Lenku, já Lukyho, Zuzka Voltra, Verča Trna a Hanka Eli. Jeli jsme Sudslavu, já na Lukym s westernovým sedlem. Bylo to doc fajn. Eli potom šla na jízdárnu na Dastyho bez sedla.. no :)

Hodnocení: 2

17.10. Trenink na Túrovech

17. října 2010 v 14:45 | Krity |  Aktuálně
Čaw tak jsme dneska byly na Túrovech. Prostě jsem se příšerně naštvala a .. byla jsem dost smutná. Už bylo řečeno že pojedu na Voltrovi, dělala jsem si třmeny, skákala kolem něho .. a Dáša: "Tak já jedu, ju?" Chjo. Dostala jsem Dastyho jela jsem bez sedla a jsem nejspíš nějak rozhozená. Klusaly jsme dost dlouho! Elča dostala Lenku, Eva Lukyho, Trn měl za jedzce Verču, Voltr Dášu a Hanka Eli, já Dastyho. Jeli jsme divnou Koldínskou.. vynadal nám Zeman že jedem přes jeho pole
Hodnocení: 4

Ztracená Naděje :( Pomoz i ty!

17. října 2010 v 14:41 | KriTy |  Aktuálně
Popis dívky Holčička je vysoká,
120 centimetrů, ma blond vlasy. Na sobě měla tmavě šedou zimní bundu,
fialovo-černou šálu (tzv. palestina) a tmavěmodré džíny s červeno-bílým
páskem. Na nohou měla černé boty a na hlavě fialovou čepici s kšiltem.¨
             Dej si taky na blog!...Můžeš Tím Zachránit Život!!...

Další "rychlo" poznávačka

16. října 2010 v 19:46 | KriTy |  Soutěže, tipovačky atd.
Máme tu první "rychlo" poznávačku. Znamená to tedy, že vás tu může být 200 ale i 2. Máte čas do 11.11.2010 :). A co máte tedy za úkol?
Poznej koníkaz VP podle pomocí:
Pomoce:
• Byl druhý ve VP 2010 (se Stromským)
• V roce 2008 první protnul cílovou pásku, jenže byl vyloučen, jeho jezdec Stromský neprojel správně otočný bod
Tak už víš? Pořád ne?
Poslední pomoc.. Má jméno zkládaných ze dvouch slov. Druhé se smí číst dvěma způsoby..
Doufám že víš:)

16.10. Trenink

16. října 2010 v 14:00 | KriTy |  Aktuálně
Tak.. to bylo dneska.. ach jo za pět minut jdu se Sisi ( to ne ani ach jo ale.. je tam zima, br).. a potom do Mejta na véču s babí.
Byli jsme dneska na koních. Dáša, já, Eli, Zuzka, Eva a Hanka. Já Lukáš (chjo), Eli Dasty, Hanka Eli, Zuzka Lenka, Eva Trn, Dáša Voltr. Jeli jsme Sudslavu, jako vždy. No asi no koment
Hodnocení: 3

15.10. Trenink na Túrovech

16. října 2010 v 13:49 | KriTy |  Túrov ♥
No tak jsme tam byli. Byl to Pátek že? Sorry že píšu Pátek s velkým P, ale je to znešenější, ne? Jeli jsme s paní Kaňkovou, takže jela Eli, já, Bára, Anet, Zuzka, Eva, Káťa a Verča. Takže to bylo zas dost.. chjo. Šli všechny koně, a jedna dvojice se musela střídat. Elča šla na Eli (zas!), Káťa na Dastyho, Eva na Voltra (ta dvojice mě rvala srdce :( ), Verča Trn, já Lukáš, Anet Lenka, Bára Rubel. Nejprve jsme překlusávali, přecválali kavalety. Lukáš viděl cválat koně, a rozjel se jak tank. Takže jsme necválali. Potom přišly křížky, to bylo dobrý. Eva si dvakrát skočila a šla se střídat se Zuzkou. Zuzka skákala na Voltrovi, Báře to nešlo tak neskákala a Luky vyhýbal takže já taky ne. Stála jsem tam a byla smutná.  Eli skákala na Eli tak 80 a já? Ach jo! Proč nemůže taky někdo jiní jezdit na Lukynovi? A potom ještě Eva.. vyměnila se s Káťou a šla skákat na Dystam, skočila tak 80 cm a šla na Lenku!No jo no.. a Trn odmítl skok, vzepl se a prostě zlobil! verča na něm byla nešťastná...
Hodnocení: 3

Hřbitov- nejtižší místo na zemi

11. října 2010 v 20:45 | KriTy
K novému tému je Hřbitov. Dost obsáhlá kapitola, nezdá se Vám? Na hřbitově leží pochovaní, mrtví, ať už dělali v životě chyby či ne. Miliony lidí mají stejně přání- Nechat se po smrti "odložit" na hřbitov. Avšak nechávají se i zpopelnět.. To jsem trochu odbočila od tématu.  Chtěla jsem jen říct, že hřbitov je nejtižší místo na Zemi. Tedy lépe řečeno- Není ale mělo by. Měl by tam být klid, úcta a poddanost. Jasně, každý má svůj názor a nikdo nemůže za to že tady píše dvacet minut, článek dlouhý na dvě stránky, vloží obrázek a článek se mu smaže, a hlavně bonzáci. Ale to sem nepatří..
Prostě: Na hřbitově skončí každý, normální člověk. Takže si ho važ!
5

Velká Pardubická

11. října 2010 v 20:39 | KriTy |  Aktuálně
1 místo: Josef Váňa (7) s Tiumenem (2)
2 místo: Stromský s Amant Gris
3 místo: Bartoš (1) Sixteen (2)
n