26.-31.10.2010- Podzimky na konci světa ♥ Sobota

31. října 2010 v 20:22 | KriTy |  Cetkovice ♥ koníčci
Dneska se jeli závody v drezúrce, každej si hodil kostkou jestli pojede Z1 nebo Z2 hrozně jsem chtěla Ginu a Z1- Ááá- měla jsem to =).. Štěstí- děkuji!!
Eli jela na Gině i Z1 jela jsem první, pěkně jsme jí načančaly, zapletli ohon i hřívu, dali do vlasů zelený gumičky a Arance ukradli dečku =) Celá laděná do zelena ♥
Přijela jsem na drezúrák a porota (Alí, Janí, Verů) mě hned vynadaly že mám krátký třmeny, jenže já na delších neumíím!! Najela jsem do drezúráku poprvé- "Jdi ven- musíš najet rovně!!", po druhé: "Kůň je rozcajenec! Znova.." Po třetí: "To ušlo.." Totálně vynervovaná, vyklusala jsem až po 4 krokách, FM udělala správně, ze středu též, jen jsem špatně Ginu ohýbala na ruce, vlnovka prý byli dost dobrá, cval též, kruhy ušly (jo a jela jsem bez třmenů!!), a i malý kruh byl dostatečně velkej, jen jsem zdravila když kůň šel a s rukou, ve který jsem měla bičík.
Elča koukala do země, měla špatně ruce a cválala kontra, prý jsem byla lepší..

Odpoledne jsme měli jet na cvalovku, ryskla jsem to na Taře bez sedla, nevyvedlo se a kvůli mě a Lady (Kaštan) jsme jen klusali.. a blo to příííšernýýý !! =)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama