Prosinec 2010

2. kolo v SONF

31. prosince 2010 v 21:50 | KritY |  Soutěže, tipovačky atd.
Dost mě zklamalo, když jsem zjistila že mezi vámi je podvodník (samozřejmě jeho fotografii sem nedám! Nedokázala bych mu udělat diplom a popřát mu a dělat jako nic! (mezi náma sem ho blokla- sem už nepůjde).
Tady máme fotografie ve stejné velikosti:
Tak už jen stačí popřát štěstí .. a hlasovat! :)

Ali alex
Přezdívka: Ali Alex- Lex
Blog:  Click

Číslo 1

bb
Přezdívka: Ančísek
Blog: Click

Číslo 2

www.zuziakatimix.blog.cz
Přezdívka: Kačenka
Blog: Click

Číslo 3

v
Přezdívka:~Bet.hy~
Blog: Click

Číslo 4

c
Přezdívka: Anna
Blog: Click

Číslo 5

vv
Přezdívka:Polli Weasleyz
Blog: Click

Číslo 6

nn
Přezdívka: Kat
Blog: Click

Číslo 7

hh
Přezdívka:ŠmoulinQa^^
Blog: Click

Číslo 8


c
Přezdívka :CuMelKaa
Blog: Click

Číslo 9

,,
Přezdívka: Dendula
Blog: Click

Číslo 10

0055k

Přezdívka: Dragell
Blog: Click

Číslo 11

Předváděčka fotografií do SONF

28. prosince 2010 v 13:27 | KritY |  Soutěže, tipovačky atd.
Všecny fotografie nejdéle odeslány do 31.12.2010
Všechny, které mě prozatím přišly:
xx

číslo 1. získává Ali- Alex- Lex blog ZDE


bb
číslo 2. získává Ančísek  blogu ZDE

www.zuziakatimix.blog.cz
číslo 3. získává Káčenka z blogu ZDE
vv
číslo 4. získává misha z blogu ZDE

ůů
 číslo 5. získává ~Bet.hy~ z blogu ZDE

c

číslo 6. patří Anně blog ZDE

vv
 číslo 7. získává Polli Weasleyz blogu ZDE

c
číslo 8. získává Kat z blogu ZDE

v v
 číslo 9. získává ŠmoulinQa^^ z blogu ZDE

Soutěž o nejhezčí fotografii= SONF

27. prosince 2010 v 19:07 | KritY |  Soutěže, tipovačky atd.
Ahoj!
 Rozhodla jsem se že uspořádám soutěž o nejhezčí fotografii.

Podmínka
 Musí být vyfotografována tebou /nikým jiným

Oč jde
 Všichni přihlášení automaticky postupují do druhého kola. Podle počtu zúčastěných se rozhodne kolik kol bude.

Odměny
 1.místo = Na dva měsíce bude v mích Oblíbených stránkách + diplomek
 2.místo= Na měsíc bude v mích Oblíbených stránkách + diplomek
 3.místo= Na týden bude v mích Oblíbených stránkách + diplomek
Ostatní místa dostanou diplomek

Jak se přihlásit
 Napíšeš komentář a pošleš mi na e-mail ( wild.hors@seznam.cz ), fotku, kterou sem vložím a půjdete do druhého kola.

Stačí jen poděkovat..
 Děkuji

Vaše KritY

27. 12. Trenink na Túrovech aneb Bez špatných zkušeností bych nesnila

27. prosince 2010 v 18:53 | KritY |  Túrov ♥
Každý den přináší zkušenosti ať už dobré nebo zlé. Včera mě psala Anet že na půl 11 máme být u koní jenže se Dáša přepsala měli jsme tam být už před hodinou, mno. Newa. Jela se Koldínská, já měla Luckyho - moje Štěstí, které vyhrálo naše malé dostihy k stájím (zlato, mno :)), Anet měla Eli, Roman Voltíka, největšího soupeře v dostihu a Zuzka favoritku dostihu, která avšak doběhla až poslední- Lenku.
Hodnocení: 1!!
Dnes bez mapy, jsem na notebooku a dosti špatně se mě tu pracuje s blogem, facebookem a ufonkem. A ještě kreslit v malování? Ne, díky!
Popis: Vyjedeme kolem Lenčiný ohrady k lesu, kde se normálně jezdí na Sudslavu. Jedeme pořád jenže u odbočky se jede pořád rovně až se před námi otevře asfaltka z Koldína. Vydáme se do prava a po čase dojdeme k mnoho rozcestí, zahneme do prava, kde se normálně cválá z protisměru.  Tam jsme klusali, vyjeli z lesa a vydali se rovně, prudce zahnuli do prava a cválali tu rovinku až ke stájím kam první doběhnul můj  Lucky.


Choceň aneb Jak zachránit přírodu

26. prosince 2010 v 17:48 | KritY |  Fotky (autor = Já)

Choceň =Naše město

Autor fotek: My já (Nekopírovat atd.!)

Ničení přído
2
nn
vv

Diplomek pro Aff (omlouvám se za bílé rámečky)

26. prosince 2010 v 17:36 | KritY |  Odměny za aktivitu :)
ddZDOJ KONĚ:
http://www.google.cz/imgres?imgurl=http://www.senzvirat.cz/foto/Ostatn%C3%AD/Kon%C3%ADk.jpg&imgrefurl=http://www.senzvirat.cz/fotogalerie.html%3Fdir%3DOstatn%25ED&usg=__G_pRYxHcWcvVOtJ39q5ZJyC-3Jc=&h=480&w=319&sz=28&hl=cs&start=0&zoom=1&tbnid=B56qAR2wJXGUXM:&tbnh=132&tbnw=88&prev=/images%3Fq%3DKon%25C3%25ADk%26um%3D1%26hl%3Dcs%26safe%3Dactive%26sa%3DN%26biw%3D1024%26bih%3D540%26tbs%3Disch:1&um=1&itbs=1&iact=rc&dur=453&ei=l2sXTcHeBYqX8QPVspiFBw&oei=l2sXTcHeBYqX8QPVspiFBw&esq=1&page=1&ndsp=17&ved=1t:429,r:12,s:0&tx=20&ty=59

26.12. Trenink na Túrovech aneb Jednou vyměnit koně není špatné

26. prosince 2010 v 17:19 | KritY |  Túrov ♥
Jela jsem já (Trn- měla jsem na výběr mezi Lenkou, Eli a Trnem!!), Zuzka (Lenka), Eva (Lucky), Eli (Dasty). Jeli jsme Sudslavu jen jsme po druhém cvalovém úseku zahly do lesa a nejely rovně. A v posledním lese se Trn polekal dvou srnek tak jsme letěli rychleji než jsme chtěli :) Ale potom už v po-ho :)
Hodnocení: 1


hn

Seznamte se= Představuji Vám Sisi!

25. prosince 2010 v 21:28 | KritY |  Fotky (autor = Já)
Jméno: Sisi ( né úplně ale to je naschvál)
Pohlaví: Fenka
Narození: 24.06.2008
Přivezení k nám: 16.08.2008
Sisi byla na operaci střev a to: 16.06.2009

Barva: Černo- žíhaná
Plemeno: FB (Francouzký buldoček)
Nejoblíbenější hračka: Plyšák buldoček a plyšák Pribiňáček
Trvalé bydliště: Choceň
Veterinář: p. Šeda (Vys. Mýto)
Manžel: Béďa (FB- barva: Faun)
Mixík fotek : (Nekopírovat = Autor já!- Jestli uvidím zkopírované fotky = Nahlášení = Omluva = Smazání fotek a možná i celého blogu!)
vvv

mm
hh
,,
bn

nn

vvv

k

n

25.12. Trenink na Túrovech aneb Nikdy nesni na koňském hřbetě

25. prosince 2010 v 21:04 | KritY |  Túrov ♥
Jela jsem já (Lucky bez sedla), Vendula (Eli), její táta (Voltr) a za námi péšo šlo jejich máma a můj táta. U jednoho kopce se Voltr splašil a tak jsme si lehce hodili tři cvalový a já skoro sletěla.
3
jj
jj


Hodnocení: 2 (měla jsem pěkně nahnáno!!)

24.12. Trenink na Túrovech aneb Sny se mají plnit na Vánoce

24. prosince 2010 v 14:45 | KritY |  Túrov ♥
Hrozně mě potěšilo, že když jsem poslala nejbližším kámím SMSku ať zdolají Nový rok v podobě Taxisu tak se mě vrátila milá zpráva od mojí Máji. "Mír?" "Jasně!" zvolala jsem. O starost míň. 
Udělali jsme práci (my já, Eli, Zůza) a s Dášou vyjely ven. Já si vzala Lukýho, který mě hned potěšil, když ke mě přišel a já nemusela do bláta. Eli si vzala Dastyho, Zůza Léňu a Dáša Voltíka. Jeli jsme koldínskou v čísle šest názorná mapka:

2
1


Obě mapky jsem kreslila já

Hodnocení? : 1!!!!

Šťastný a veselý Vánoce (pro koňáky xD)

24. prosince 2010 v 14:17 | KritY |  Aktuálně
Bohužel to sem nejde vložit a pěkně mě to štve ale i tak :PF 2011


23.12. Trenink na Túrovech aneb Už nikdy si problémy nebudu brát do stáje

23. prosince 2010 v 17:18 | KritY |  Túrov ♥
Jestli čteš tenhle článek bude potřeba přeskočit pár řádků nebo si přečíst článek s názvem "Časy se mění každou minutu." Týká se tohoto dnu velmi.
Jela jsem já, Eva, E.K. (nedokážu to vyslovit, nezlob se), Anet a Zuzka. Měla jsem Lukyho (♥), ANet Eli, E.K. Voltra, Zuzka Lenku (♥) a Eva Trna (dneska ho chtěla takže: ♥)¨Jeli jsme lesní Koldínskou. Byla jsem mrtě nahozená od Elisabet! Mělo to být super ale moje problémy je zkazili. Od teď si nebudu brát problémy ke koním. Nechám je ať dospí doma. Celý svůj život změním od zítřka. Nebud poslouchat ostatní a dělat to co nechci. Najdu si jiné kamarády a budu žít dál ale jedno vím jistě: I kdybych měla změnit celý život jedno v tom bude stejné - Koně, tvorové, které navždy budu milovat ale taky si jich vážit.
Hodnocení: Jízda: 2
                  Celý den (i s problémama): 3-

Časy se mění každou minutu

23. prosince 2010 v 17:07 | KritY |  Aktuálně
KritY si vždycky říkala: Můžu ztratit všechno ale nejmeně možné to je u přítelkyně (ber jako kamarádku, prosím!).  Měla tu nejlepší ze všech. Měla šěstí! Byla tak šťastná a možná i ona. Eli K., tolik toho spolu zažili. Vždycky tu byly jen pro sebe- dokázaly se pro tu druhou se všemi pohádat jen aby jí udržely a pomohly. Ano- pomáhaly si jen jak to šlo. Jenže potom přišla doba- to čas zasáhnul- a ona jí pomalu ztrácela. Věděla to a tak se snažila to udržet malými hádkami aby si ujasnily všechno co se jim nelíbilo. Jenže už to nebylo jak dřív. Hádaly se pořád už se ani nenavštěvovaly a jediné co si za celý den pomalu řekly bylo: "Ahoj." KritY nikdy nepřišla na to proč ale jednou to přišlo. Lezly si na nervy. Ano! Oni přítelkyně na život a na smrt si začaly lést na nervy. A začaly hledat jiné vrstvevníky a pomalu se pomlouvat (oboustraně) a tak to všechno začalo. KritY věděla že její přítelkyně má své nálady ale tohle? Jednou jí ani skoro nepozdravila a potom se jí ani neomluví! Prostě nechce a neumí, prý. Tak ať se naučí. Jenže Eli už o přátelství nestála. KritY se snažila ale zachránit to nešlo, když jí přítelkyně urazila ona dolejzala a škemrala o přátelství. A ona psala dopisy že chce přátelství a ne ta, která za to mohla. A potom jí ze zlosti Eli řekla: "Už si nemáme co říct." A KritY vyhrkly slzy a ukrývala je v koňské hřívě. U duší, které nikdy nezraní.

(podle skutečnosti- podle mé skutečnosti)

Na minulém blogu ( Tady ) jsem měla novou akcičku "Koho by sis vzala na opuštěný ostrov?" ( Tady ) A jedna holka napsala nejlepší kamarádku. Tehdy jsem se usmívala a kývala hlavou na sruzuměnou. Ano vzala bych Eli taky sebou! Byla prostě jedinečná kamarádka! Já nechci pryč od ní jenže už si nerozumíme. Chci to svést na čas ale jedno úsloví říká : "Čas je potřebný ale neexistuje." Tak co mám dělat? Brečím a chci vrátit tu překrásnou dobu, kdy jsem byla šťastná jenže teď vidím všechno černě. Budu sama? Navždycky. Nikdy nebudu tam, kde mě někdo napíše že mě potřebuje "jak kdy" nebo "jen na půl."! Já chci kamarádku jako byla ona ale.. jako byla ona před tím. Před čím, že? Jsem zoufalá a chci jí zpátky takovou jako předtím. Teď zase brečím, když jsem byla menší viděla jsem video o dvouch kamarádkách, které byly spolu pořád a potom ten zlom! Jako u nás a průběh přesně ten náš. Nikdo neví proč ale už si lezly na nervy. Pane bože! Já se zblázdním.. alespoň že koně existují a já už vím že jsou moje poslání oni jediní na světě nezradí.. nikdy. Oni ne jim jediným můžu věřit. Lidi jsou svině- čím dřív to pochopíte tím líp pro vás- říká jedno úsloví.


Radost

20. prosince 2010 v 19:11 | KritY |  Aktuálně
Možná za to můžou dobré časy na Túrovech, možná zima nevím. Mám radost a i vy mě jí zvyšujete! Chodí sem tolik lidí (včera 21!) rekordy padají :). Děkuji!vvvvv

20.12. Trenink na Túrovech aneb Čím míň tím líp?

20. prosince 2010 v 19:09 | KritY |  Túrov ♥
Jela jsem totiž jen já ( KritY) a Anet. Dáša dala Anet Lenku ( ) a mě dala na výběr! Ani neví jakou mi udělala radost.. takovou.. mno. Už jsem o tom snila (to přiznávám xD) ale.. i tak. Jen pár slov: "Vyber si koho chceš." Ty slova mě dojali :). Jako fakt! A vzala jsem si Lukáááška. Dala jsem mu kolem krku vazák aby si zvykal že má kolem krku nějakou věc a popřípadě jsem ho měla i jako bičík. Ale Luky chodil jak měl a potom jsme s Anet ještě učili koně (a i sebe) jak zavřít jízdárnu a neslést. No sranda.. mno :).
 Hodnocení: 1

19.12. Trenink na Túrovech aneb Sen se mi vrací

19. prosince 2010 v 15:32 | KritY |  Túrov ♥
KriTy jednou povídala: "Dovolí mi vůbec někdo někdy, abych byla šťastná?" Plno lidí jí jen přesvědčovalo že to v žádném případě to není možné. KriTy už přestala doufat jenže- se v ní něco hnulo a stvořila se KritY- holka, která se za svým snem bude stát a nikdy nepřestane snít a doufat. Taková vždy KriTy byla jenže lidi jí v tom bránili. A tak se z ní stala nová KritY! A proto KriTy píše:
"Odteď už jen KritY!"
Dneska jsem jela já, Eli, Eva a Zůza. Přijela ještě Kristýna a Vendula. Jeli jsme polní Sudslavu, já dostala Eli (♥),  Eli Lenku, Eva Luky (♥), Zůza Trn, Kristýna Dasty a Vendula Voltra (asi ♥) xD.
Bylo to jako včera jen lehce pomalejší a byla větší zima ale jinak
Hodnocení:1-2 (prrrr zima.. :))

18.12. Trenink na Túrovech aneb Znova v koňském sedle

18. prosince 2010 v 19:39 | KriTy |  Túrov ♥
Dneska jsme byli na Túrovech a já dostala na přivítanou na výběr xD mezi ponclama a Eli. Brala jsem Lukyho (ani nevím proč :)). Eva měla Dastyho, Kristýna Eli, Eli Trna, Zuzka Lenku a Dáša Voltra. Byla  to nejky vyjížďka xD. Zima je príííma a zítra pojedem my všichni asi krom Dáši + Vendula a Roman. Budu mít buď Dastyho nebo Lenku, nejspíš. Hrozně moc chci Lenku (s Dastym si jaksi nerozumim :(). Tak jen doufám ale..
Hodnocení: 1

Happpppyyyyyy!!

17. prosince 2010 v 18:58 | KriTy |  Aktuálně
Jsem happppppyyy!! Zítra už můžu na koně! Juppíííí už se mrtě těšííímmm no prostě:
vvvvv

Závěr komixu "Judin a Kouzlo"

16. prosince 2010 v 10:42 | KriTy |  Komix
Máš tady i anketu= Hlásni a prosím dej komentář proč se ti nelíbil atd. Názory ke komixu- mínus i plusy a po pravdě! Děkuji.. Tady máte schrnutě o čem příběh byl:

Komix byl o dívce (Judin), která si zamilovala klisnu Tečku, kterou její majitelka prodala a Judin jí chtěla najít. Našla jí v jedné ZOO, kde musela prodat všechny krávy, které tam majitel měl navíc a za to si mohla odvést Teččino hříbě, kterému začala říkat Kouzlo. Tečka bohužel umřela v ZOO ale Judin je šťastná že má Kouzlo.

Obrázky (zdroje máte vždy v uvedenemé části komixu):

vv

hhhhh
Happy End?
Děkuji za komentáře