Leden 2012

18.1. Kam? Tam ♥

18. ledna 2012 v 20:50 | Kristý.* |  Deník Kristy *
Středa...

Škola, pár nudných hodin (AJ, M, CH, PŘ, F i HV) ..
Doma rychle najíst, jít se Sísou a k Vandičce ;)
K večeru trochu zatrénovat se Sisinkou ( pozdrav, lehni, popros, pac), učení ( Nj), howrse ( + blog) k večeru učení, čtení (?).

Vaše unavená Kristý..


Na tři krále.. Kam? Tam!

6. ledna 2012 v 21:16 | Kristý.* |  JS Dolní Jelení
Dneska sice nějaký tři králové, ale to mě totálně nezajímá :). Takže normálka, ke koním. Naštěstí busy taky nezajímaj nějaký tři děti v bílým vybírající peníze, polovička pro mimo charitativní akce ( popisuji dnešní dobu).
Hned z busu jsem viděla Vikiho ( mimo výběh!), takže odváděčka Viktorka, zase s ním zábava. Jdu mu natruc naproti přes výběh, v ruce krásně velkou tvrdou houstičku a to trdlo se snaží podlýst ohradník zpátky!

Ale Vandička, ta mě udělala radost! Na zavolání přišla, takže jsem se netrmácela bahnem, potom stála, když jsem zavírala ohradník a ke stájím jsem ani vazák nepotřebovala. Dělá mi radost :O*

Jen jsem vyčistila, zahrála nějaký triky a kousky a zas jela domů.

Zejtra zas tam, kde se snažím zapomenout, nebo vzpomenout na dobu, kdy jsem byla šťastná. Vím, že to nebude a není ono, ale oni mi pomáhají a zaslouží si, aby měli o další péči navíc, i když tam jí mají luxusně moc.

Nový začátek?

2. ledna 2012 v 20:52 | Kristý.* |  JS Dolní Jelení
Tohle jsem nečekala.. ne po tom..
Ráno vstávání na 10, tancování na koberečku, půl hoďky kompík, procházka se Sis. Na jednu na koníky. Tam kovář ( já mezitím sama dávala vodu), potom jsem si přivedla Vanďulku a vyrazili jsme na hoďku ven s Elčou a Malmikem. Trochu jsme i cválali, ale sami, protože Malmik musel jít krokem. Vandička byla v pohodě, fajn ;)

Ve stáji mě potom Leona nabídla poloviční pronájem! Prosím, ať to výjde. Čeká se až taťka přijede z hor a potom..?? Prosím! Ať to výjde!

Večer: Howrse, blog a partička, samo učení :P :/

Jak na Nový rok..

1. ledna 2012 v 20:41 | Kristý. |  JS Dolní Jelení
Dneska ;)
Předposlední den prázdnin. Já nechci školu! Takže, vstala jsem po 10 ( kvůli Silvestru), koukala se na Madagaskar 1, najedla se ( blbouni, jablečný :D), šla se Sisi ke Quantu, kde mě mamka nabrala a jely jsme ke koním. Udělali jsme boxy, přivedli koně ( Vanďulka), vyčistili a vyjeli ven. Pršelo, kratší vyjížďka, včetně cvalu.

Potom pár křížků, jako skok do Nového roku. U prvního se zastavila ( ale přešla!), u kombinace 2x přeskočila jen tu první překážku. Ale nakonec jsme to zdolali všechno ;) Dostali jsme pochvalu a slib, že na Vandě neskáču naposled. Což je skvělý!!

Večer teplá vana a encyklopedie o koních, hledání informací, kolika let se dožije hafling, howrse,blog a potom..?? :D

tak to dnešní den ;))
Kristý.